KARİYER

Her bir grup firmamız ile insan kaynağı'na ziyadesiyle önem vererek kariyer pilanlamalarını da bu doğrultuda yapmaktayız.

 

“Doğru İşe Doğru İnsan” seçilmesi ile kurumsal başarıya ulaşılabilinir. Ek olarak, bu ilkesinin çalışanlarının kişisel başarıya ulaşmalarında yüksek öneme sahip olduğunu da bilmekteyiz. Bal Group; çalışanlarının, eğitim, bilgi, tecrübe ve yetkinlikleri doğrultusunda doğru işte çalışmaları ile iş tatmini, motivasyon ve gelişim sağlayabileceklerini ve işe alım süreçlerinde yapılan değerlendirmelerin çalışanın ilerleyen dönemlerdeki başarısını belirleyebileceğine inanmaktadır.

 

Bal Group İnsan Kaynakları olarak politikamız; kaliteli üretim ve hizmetin kaliteli insan kaynağı ile gerçekleşeceği inancı doğrultusunda en değerli varlığımız olan insan kaynağının saygı ve güven ortamında çalışabilmesini sağlamak, güncel süreçleri geliştirmek, sürekli verimlilik ve gelişimi sağlayacak eğitim ve kültürel faaliyetler için bir ortam yaratmak, bütün seviyelerden çalışanların liderlik vasıflarını, bilgilerini ve yeteneklerini geliştirecek iş modelleri geliştirmek ve çalışanlarımıza kariyer fırsatları sağlamaktır.