İstanbul Bayrampaşa Belediyesi

Akvaryum Alışveriş Merkezi Yapım İşi

Akvaryum Alışveriş Merkezi İstanbul Bayrampaşa ilçesinde yer almaktadır. Bölgeye hizmet veren alışveriş merkezi bir çok ulusal markanın ve yerel işletmenin yer aldığı bir avm projesidir. İçinde banka şubelerinden teknoloji marketlerine, moda ve giyim mağazalarından kitap ve kırtasiye alışverişine, çocuk giyi ve oyuncak alışverişinden cafe ve restaurantlara kadar onlarca marka Akvaryum AVM `de yer almaktadır.

Bayrampaşa Akvaryum AVM, bölgenin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek bir alışveriş merkezidir. Bir çok ihtiyacınızı alışveriş merkezi içinde yer alan mağazalardan sağlayabilirsiniz.

Bayrampaşa'nın ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Aquarium / Akvaryum Alışveriş Merkezi ilçe merkezinde belediye binasının yanındadır.

66 farklı mağazanın yer aldığı Aquarium Alışveriş Merkezi'nde marketden sinemaya, restorandan elektronik eşyaya kadar ihtiyaç duyulabileceğiniz her şeyi bulabileceksiniz. AVM nin 500 araçlık kapalı otoparkı bulunmaktadır.

Alışverişin yanı sıra eğlence ve dinlenme ihtiyaçlarının da düşünüldüğü Aquarium’da Coşkun Sabah Sineması 4 adet salonuyla yer almaktadır.